מי אנחנו?
ShvoongTravel
מי אנחנו?

רוצים להרגיש כמוני את ההתרגשות והסיפוק העילאי בעת חציית קו הסיום במרתון? את האדרנלין שגועש בדם בקו הזינוק של טריאתלון ארוך כאשר 7  שעות של מאמץ גופני עוד לפני?

רצתי כבר 3 מרתונים ושני חצאי-איש ברזל, על מנת לחוות את הריגוש של מטרה אשר הוגשמה, הייתי זקוקה להיות רגועה לאורך תקופת האימונים הארוכה בכל הנוגע לסידורי הטיסה והלינה, לפעמים החיים חייבו אותי לשינויים מהותיים תוך כדי תנועה, ואז לילות ללא שינה עד שכל החבילה נסגרה בהתאם לצרכים שלי ושל משפחתי. הבנתי, שהאחריות תהייה במקום אחר על מנת שאוכל לחוות את כל הדרך והביצוע של הריצה בצורה הטובה ביותר.

אז אם אתם רוצים להיות רגועים כאשר אתם יוצאים לטיסה, לדעת בדיוק מה מצפה לכם בחדר במלון ולהנות מהאווירה ומראש שקט בזמן ההכנות לקראת האירוע אליו התכוננתם.

בואו איתנו ותגלו את "שוונג טרוול". איתנו תמצאו בית פתוח ובטוח, של מגוון אירועים עם שנים של ניסיון בהוצאת נסיעות פרטיות וקבוצתיות לאתגרים רבים. את הנסיעות והאירוח בחרו ובנו אנשי מקצוע מתחום האימון בענפי הספורט השונים על מנת שהחוויה שלכם כפרטים וכקבוצה תהיה ייחודית .

אתם תמצאו אצלנו אוזן קשבת ומלווים מתחומי הספורט על מנת לתת לכם את הפתרונות הנכונים ביותר החל משלב ההכנות וההתארגנות הלוגיסטית לנסיעה ועד לפתרונות החירום במהלך השהות בחו"ל.

מגוון הפעילויות אותן אנו מציעים לרשותכם: אירועי MUD-DAY מאתגרים, אירועי ריצה ייחודים ומרתקים, אתגרי "איש ברזל" חדשים ויידועים, אירועי הליכה / צעדות ספורט של מספר ימים,  כל אלו בשני מסלולי נסיעה מובנים - המסלול המקוצר המיועד לאלו אשר מעוניינים בשהות קצרה וממוקדת, והמסלול המורחב המעניק את האפשרות לספוג להרגיש ולהכיר את האירוע ואת החופשה שלאחר המאמץ 

בואו כנסו לאתר ותוכלו לראות לאן אנחנו לוקחים אתכם...

המשימה שלנו

להציע חבילת ספורט תיירותית במחיר תחרותי, ערך מוסף גבוה ורמת שירות בלתי מתפשרת
אשר תפנה לך, הספורטאי, את הזמן להתרכז במשימה החשובה ביותר – הכנה נאותה לתחרות.

החזון שלנו

להיות מובילה בתחום תיירות הספורט התחרותי ונגזרותיה.

מאמנים / קבוצות

מעונינים לצאת לתחרות בחו"ל. תנו לנו לקחת את הפן התיירותי, שיווקי של האירוע.
הורידו מהראש את ההתעסקות המיותרת ותנו למקצוענים של שוונג טרוול לבנות לכם
את החבילה המושלמת מ-א' ועד ת'.
לפרטים נוספים: צור קשר.

הערכים שלנו

  • שירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר.
  • יצירת חבילות בעלות ערך מוסף גבוה.
  • ליווי צמוד ומקצועי משלב האימון ועד קו הגמר.

צרו איתנו קשר...

מלאו את הטופס ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם